Zaloguj

O nas

Z pasji do gotowania, sztuki zaspakajania najbardziej wymagających podniebień, umiejętności wydobywania tego, co w żywności najzdrowsze powstał FitBite. FitBite to dzieło Szefów Kuchni, dbających o szczegóły serwowanych potraw. Każdy kęs to kulinarna podróż, a przy tym troska o zdrowie. Opracowywane receptury to sprawdzony sposób na wymarzoną sylwetkę i świetne samopoczucie.

Połączyliśmy radość z gotowania, życiowe hobby i profesjonalizm, opanowaliśmy sztukę wydobywania prozdrowotnych właściwości żywności. Pomocne w tworzeniu okazało się też wieloletnie doświadczenie w renomowanych europejskich restauracjach, kuchniach dietetycznych i współpraca z ekspertami ds żywności. Znajomość rynku pozwoliła na wyselekcjonowanie najlepszych dostawców dostarczających produkty najwyższej jakości. Współpracujemy z lokalnymi dostawcami oraz rolnikami, którzy nie stosują środków ochrony roślin. Pracujemy z profesjonalistami, dyplomowanymi dietetykami potrafiącymi spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów , optymalizując w naturalny sposób skład każdego posiłku.

Wybrany zestaw diety dostarczymy Ci każdego dnia, we wskazane miejsce o wybranej porze. Dietę możesz wybrać na dowolne dni, zmieniać w trakcie ich stosowania rodzaj, przenosić na inny dzień, zmieniać adres dostawy oraz przedział czasowy dostawy. Zmiana doręczenia posiłków wymaga dwu dniowego wyprzedzenia, abyśmy mogli zamówić odpowiednio mniejszą listę świeżych surowców, i tym samym nie mrozić żywności, a także w trosce o środowisko, nie marnować jej. W FitBite dzielimy się zdrowiem w najsmaczniejszym wydaniu!

Informacje kontaktowe

Fit Bite Catering
ul. Stefana Batorego 33
32-005 Niepołomice

Napisz do nas:
kontakt@fitbitecatering.pl

Porozmawiaj z nami:
tel. 535-662-399

Zapytaj Dietetyka:
tel. 574-944-536

Superpromocja 40dni plus 5 dni za 1 zł